INFORMACE

W-loss – inovativní prostředek, které funguje již od prvního užití!

  • Absorbuje tuk a přeměňuje ho na energii
  • Odstraňuje z těla toxiny
  • Potlačuje chuť k jídlu a dodává tělu energii
  • Zmírňuje otoky
  • Produkuje dopamin (hormon štěstí)

Vysoce kvalitní ingredience, díky kterým zhubnete rychle a bezpečně!

KD

Ananas

urychluje proces hubnutí díky vysokému obsahu bromelainu – „enzymu štíhlosti“. Aktivuje rozklad komplexních lipidů, bílkovin a tuků, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje trávení a zvyšuje účinek žaludeční šťávy.

Kumquat

normalizuje procesy trávení, zrychluje metabolismus, obsahuje velké množství živin.

Papája

aktivuje metabolismus, pomáhá se rychle štěpit bílkoviny a neměnit je na tuky.

Mučenka

zdroj základních mikro- a makroelementů, vytváří pocit sytosti, podporuje jemné čištění střev.

KDYŽ ZAČNETE UŽÍVAT W-loss JAK SE VAŠE TĚLO ZMĚNÍ?

KD

1. den

Všimnete si, že jste se ráno probudili svěží a odpočinutí.

7. den

Tělo začne pracovat na hubnutí a začnete spalovat tuky.

14. den

Budete mít lepší náladu, protože jste zhubli. Budete moci začít nosit oblečení o velikost menší.

21. den

Vaše tělo bude vypadat mlaději, budete štíhlejší a zbavíte se přebytečné váhy.

28. den

Zhubli jste spoustu kilogramů! Nosíte nyní oblečení o více než 1 velikost menší a vypadáte více sexy. Všichni se za vámi otáčejí!

PROSÍM, VĚNUJTE POZORNOST!

Počet balení W-loss potřebných pro požadovaný výsledek je stanoven individuálně a v některých případech se může zvýšit.

S W-loss JSTE JEN JEDINÝ KROK OD VÝSLEDKŮ, PO KTERÝCH TOUŽÍTE! ZDE JSOU PŘÍBĚHY NĚKOLIKA Z NAŠICH 2.350 KLIENTŮ

KD

"Musela jsem si pořídit nové oblečení a hlavně také nového partnera!"

Alena Horáková 30 let

Je mi 30 let, ale ještě nedávno jsem vážila 80 kg. Měla jsem spoustu problémů s žaludkem, takže mi žádná dieta nevyhovovala. Bylo velmi těžké v mém malém městě najít vhodné produkty na hubnutí. Nikdy jsem nebyla fanoušek sportu, cvičení mě nebaví. Řídila jsem se těmito pokyny měsíc v kuse a moje očekávání se naplnila! Je to neuvěřitelné. Během této doby jsem musela obnovit celý svůj šatník, ale hlavně jsem si našla nového partnera! Kytky, rande, procházky po městě! Nikdy bych neřekla, že něco takového najdu! Chci si dát ještě jednu kúru a potom to budu opakovat, abych si svoji vysněnou váhu udržela napořád.

"Vejdu se do kalhot, které jsem nosila před svým prvním těhotenstvím!"

Lucie 33 let

Po porodu třetího dítěte jsem se nemohla zbavit kilogramů, které jsem nabrala. Měla jsem povislé břicho a tlustá stehna. Nebylo pro mě příjemné na to myslet a nevěděla jsem, co s tím mám dělat. Problém byl, že jsem jako matka tří dětí neměla čas… nebylo snadné držet dietu, protože mám alergii skoro na všechno! A kromě toho pořád kojím. Proto nebylo snadné najít vhodný způsob stravování. Moje sousedka mi řekla, že po porodu zhubla díky W-loss. Dočetla jsem se, že přebytečný tuk zmizí za měsíc. Nemohla jsem tomu uvěřit. Přečetla jsem si recenze ostatních zákazníků a rozhodla jsem se, že nemám co ztratit, tak jsem ho začala brát. Během jednoho týdne jsem začala pozorovat první výsledky. Měla jsem více energie, lépe se mi spalo. Mohla to samozřejmě být náhoda, navíc tou dobou bylo hezké počasí a nejmladšího syna jsme přesunuli do jeho vlastního pokoje. O dva týdny později jsem ale nemohla uvěřit vlastním očím! Už jsem několik kilo zhubla! Nebyl to ještě ani měsíc. Vešla jsem se do kalhot, které jsem nosila před svým prvním těhotenstvím! Můj manžel začal být mnohem více aktivní v posteli. Další dítě je asi na cestě :)) Nyní vím, jak se dostat po porodu zpátky do formy a už se nebojím.

" Váhu neošálíte: Zhubla jsem 18 kg! "

Katka 32 let

Do svých 27 let jsem se o svoje tělo dobře starala. Byla jsem ve formě a vypadala jsem dobře. Postupem času jsem ale začala stárnout a hormony se projevily. Neměla jsem sílu cvičit ani držet dietu. Musela jsem si koupit větší oblečení. A potom ještě větší... mohlo by to pokračovat dál, ale nastěstí mi kamarádka doporučila W-loss a řekla mi, abych ho brala každý den. Poradila mi také, abych pila více vody. Nemohla jsem uvěřit výsledkům, které jsem dosáhla. Představte si, jak jsem byla překvapená, když jsem se o měsíc později vešla do svého starého oblečení! Kromě toho se cítím silnější a plná energie! Moje pleť nyní také vypadá mnohem mlaději. Nevím, jestli je to kvůli W-loss, nebo je to náhoda, ale váhu neošálíte! Myslím, že teď vypadám o deset let mladší!

JAK TO FUNGUJE?

KD

Objednejte si ještě dnes a získejte slevu

Počkejte, až se vám ozve náš zástupce a potvrdí s vámi detaily

Za zboží můžete platit dvěma způsoby: online nebo po převzetí zboží.

Není nic lepšího, než hubnout s
W-loss

Pomozte svému tělu zbavit se přebytečných kilogramů!

Cena před slevou: 1698CZK

Cena se slevou:
849CZK